Nogomet Cilj Ciljev Neto Vrh Košar Nogomet Ciljev, Čisti Lahki Prakso Neto Dropship

OOTDTY

Trmast in trpežne tkanine očesa, je popolnoma v kombinaciji z tkanine iz poliestra, ki omogoča ponavljajoče učinkov in ne zlahka poškodovana ali zlomljena.

Neto funkcije prilagodljivih trakov z zaponke na 2 straneh, ki omogoča enostavno pritrditev neto na vsa štiri kotu nogomet ciljev.

Neto okoli obroče naredi vsak rezultat popolnoma vidna, ko boste po ciljev.Boste rezultat, ko kliknete ciljev.

Hitro in Enostavno do postavitve!Traja manj kot 2 minut za pripravo in predvajanje, vezava niz, na koncu mrežo, boste lahko, da kroglice iz pada, ko boste zadetkov to.

Izdelani za nogometne navdušence vseh starosti in ravni usposobljenosti, Nogomet Ciljev Cilji Usposabljanja Neto je treba imeti za vse, ki želijo izboljšati njihovo točnost in precisions.

Specifikacije:

Material: Poliester

Velikost: Kot Je Prikazano Na Sliki

Paket Vključuje:

1x Nogomet Ciljev Cilj Neto

Opomba:

Prosimo, dovolite 1-2 cm napak zaradi ročnega merjenja, se prepričajte, da vas ne moti, preden bi.Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.